Asute arhiveeritud lehel. Mine värske Arvamusfestivali lehele.

Koosta Arvamusfestivali aruteludest Minu kava

Arvamusfestivali kava on väga tihe – selle mugavamaks jälgimiseks oleme tänavu loonud Minu kava, mille abil saad koostada isikliku kava just Sulle meeldivatest sündmustest. Minu kava saab koostada ja vaadata Arvamusfestivali kodulehel ning Arvamusfestivali mobiilses rakenduses EMT Live rakenduse sees, mis toimib nii iOS kui Android platvormil ning kõikide mobiilsideoperaatorite võrgus.

Arvamusfestivali äpp valmis koostöös Eesti Telekomiga. Täname kodulehe Minu kava platvormi loomise eest Arvamusfestivali partnerit Vatson Digital

Minu kava koostamine Arvamusfestivali kodulehel

Kuidas luua isiklik konto Arvamusfestivali kodulehel?
Arvamusfestivali kodulehel asub paremal pool sinise taustavärviga registreerimise/sisse logimise moodul. Registreerimiseks lisa oma e-posti aadress ning vali meelepärane parool. Vajutades nupule „Registreeru“ kuvatakse Sulle teade „Tänan registreerumast“ ning oled automaatselt sisse logitud.

Kuidas olemasoleva Arvamusfestivali kontoga sisse logida ja Minu kava vaadata?
Arvamusfestivali kodulehel asub paremal pool sinise taustavärviga registreerimise/sisse logimise moodul, mille kaudu saad oma isikliku kasutajanime ja parooliga sisse logida.
Arutelusid, mida oled lisanud oma isiklikku Minu kavasse, saad mugavalt vaadata/eemaldada kava leheküljel, valides „Festivali kava“ vaates üleval menüüst „Minu kava“.

Kuidas lisada Minu kavasse uusi arutelusid Arvamusfestivali kodulehel?
Mine Arvamusfestivali kava leheküljele ning vajuta välja valitud arutelu pop-up aknas sinises kastis kõige alumisele lingile “Minu kavasse lisamiseks logi sisse”. Kui juba oled juba oma Arvamusfestivali kontoga sisse loginud, siis kliki lingile “Lisa Minu kavasse” ning arutelu ilmub sinu koostatud Minu kavasse.
Arutelusid, mille oled lisanud oma isiklikku Minu kavasse, saad mugavalt vaadata/eemaldada kava leheküljel, valides „Festivali kava“ vaates üleval menüüst „Minu kava“.

Kuidas vaadata Minu kava kodulehel?
Enda koostatud kava näed klikkides Arvamusfestivali kava lehekülje ülemises servas lingile “Minu kava”.

Minu kava koostamine Arvamusfestivali mobiilses rakenduses

Kuidas mobiilne rakendus alla laadida?
Arvamusfestivali mobiilse rakenduse leiad EMT Live rakendusest, mille saab alla laadida App Store’ ist (iPhone) või Google Play Store’ist (Android).

Kuidas luua Minu kava mobiilses rakenduses?
Loo esmalt isiklik Arvamusfestivali konto. Konto loomine on vajalik selleks, et keegi teine peale Minu kava koostaja ei saaks seda muuta või kustutada. Kasutajaks saab registreeruda kas Arvamusfestivali mobiilses rakenduses või Arvamusfestivali kodulehel.
Kui oled kodulehel ennast juba kasutajaks registreerinud ja Minu kava koostanud, siis pääsed sellele ligi ka Arvamusfestivali mobiilses rakenduses, logides sisse sama e- posti aadressi ja parooliga.

Kuidas luua isiklik konto Arvamusfestivali mobiilses rakenduses?
Arvamusfestivali mobiilses rakenduses saab kogu festivali kavaga tutvuda “Festivali kava” vaates.
Iga arutelu pealkirja juures on viisnurga ikoon, millele vajutades suunatakse Sind automaatselt sisselogimise lehele, kus saab vastavalt vajadusele kas ennast kasutajaks registreerida või sisse logida.

Kuidas lisada arutelusid Minu kavasse mobiilses rakenduses?
Arutelude Minu kavasse lisamiseks tuleb esmalt Arvamusfestivali kontole sisse logida. “Festivali kava” vaates arutelu pealkirja juures olevale viisnurga ikoonile klikkides lisatakse valitud arutelu Minu kavasse.

Kuidas vaadata Minu kava mobiilses rakenduses?
Enda koostatud kava näed, kui valid avalehel menüüst „Minu kava“, mis on tähistatud viisnurga ikooniga.

Lisaks Minu kava koostamisele ja vaatamisele saad Arvamusfestivali mobiilse rakenduse abil:

  •  Tutvuda Arvamusfestivali kavaga
  • Tutvuda festivali kultuuriprogrammiga
  • Otsustada, millist festivalialal tegutsevat kohvikut külastada
  • Tutvuda festivaliala kaardiga
  • Vaadata 14. ja 15. augustil otseülekandeid Arvamusfestivalilt
  • Tutvuda festivali korraldusliku infoga – parkimise, lastehoiu ning hea arutelutavaga

Kui teil on kodulehe ja mobiilse rakenduse osas ettepanekuid või küsimusi, siis kirjutage meile turundus@arvamusfestival.ee.