Asute arhiveeritud lehel. Mine värske Arvamusfestivali lehele.

Kohvikud

 AF_Nobe_Kohvikaru  Kohvik Nobe Kohvikäru Nobe Kohvikäru on vahva mobiilne kohvik ratastel, kus valmistatakse kõikidele kohvisõpradele nobedalt värskeid kohvijooke.
www.facebook.com/kohvikaru
 AF_Pierre  Pierre Café Kohvik, kus kohtuvad kohvi- ja šokolaadielamused, pastaroad ja maitsvad praed. Arvamusfestivalil pakume kohvi ja küpsetisi.
www.pierre.ee
 AF_kohvik_logo_yellow Paide linna Eakate Klubi kohvik Hämarik Pakume koduseid küpsetisi, vahvleid, mulgiputru kohvi ja morssi.
 –
 AF_Riis  Restoran Riis Restoran Riis pakub mitmeid eksootilisi toite – rõõmustame gurmaane Arvamusfestivalil Tai ja Vietnami toitudega.
 www.riis.ee
 AF_kohvik_logo_yellow Jevgeni Jermoškini kohvik “Kohviku menüüs on veiselihaburger suitsujuustu ja sibulamoosiga, marineeritud kanavarras BBQ kastme ja värske salatiga, pannkoogid šokolaadi või kirsikastme ja vaniljejäätisega, grillitud kitsejuust mee-sinepi kastmega, värske salati ja Gruusia leivaga.”
 –
 AF_Lamuu LaMuu LaMuu on Eesti esimene ökojäätis – tule leia oma lemmikmaitse!
www.lamuu.ee
 AF_kohvik_logo_yellow  Päikesesära kohvik Kohvik pakub koduseid küpsetisi, võileibu ning sooje jooke.
 –
 AF_PagarVotaks Pagar Võtaks Pagar võtaks on puhta tooraine usku. Kasutame oma küpsetistes mahepõllunduslikke koostisaineid ning hoidume sünteetilistest värvi-, lõhna- ja säilitusainetest.
 www.pagarvotaks.ee
 AF_kohvik_logo_yellow Amps, Lonks ja Õlekõrs Hubane ja kaunis kodukohvik, kus saab aja maha võtta ning nautida sooje jooke, maitsvaid sööke ja küpsetisi.
 –
AF_Tagurpidilavka Tagurpidi Lavka Toome talukauba maalt linna – saadaval on värsked talusaadused!
www.tagurpidilavka.ee
 AF_kohvik_logo_yellow Paide JCI noortekohvik Särtsakas noortekohvik pakub Arvamusfestivalil värskeid küpsetisi, maitsvaid võileibu ning muud mõnusat.
 –
 AF_Foodattack Foodattack Uus ja maruvahva food truck vallutab Eesti teed ja inimeste südamed kvaliteetse tänavatoiduga!
www.facebook.com/foodattack
 AF_KohvikInspiratsioon Kohvik Inspiratsioon Taimetoidukohvik, mis pakub imelisi maitseelamusi ja rohkelt inspiratsiooni. Menüü on vegan ja peamiselt gluteenivaba.
www.kohvikinspiratsioon.ee
 AF_Sushimon Sushimon Meie missiooniks on kvaliteetse Jaapani käsitööõlle tutvustamine Euroopas. Oleme oma õllevalikuga taas Arvamusfestivalil!
www.sushimon.ee
 AF_Pohjaka  Põhjaka  Põhjaka mõis asub Järvamaal Mäo ja Mäeküla vahel. Toitude valmistamisel on au sees puhtad maitsed ja värsked toorained. Arvamusfestivalil pakume erinevaid maitsvaid ja põnevaid võileibu.
www.pohjaka.ee
 AF_Sicoffee Si Coffee Si Coffe pakub kiirelt ja mugavalt kohvi –  kohviautod on varustatud kapselmasinate kui ka poolautomaatsete espresso aparaatidega. Valikus on nii kõrgelt tunnustatud kohv kui ka tee. Kohvi juurde pakume erinevaid siirupeid, mis magusaarmastajatele kindlasti meeldib!
www.sicoffee.ee
AF_Unacerveza Una Cervesa Una Cerveza toob maale käsitööõllesid Euroopa erinevatest väikepruulikodadest. Arvamusfestivalil pakume valikut oma lemmikutest, kogu sortimenti näed aga meie Facebooki lehel.
www.facebook.com/unacerveza.unacerveza
AF_Rohelise_maja_kohvik_ja_pood Rohelise maja pood ja kohvik Viljandi hubane ökokohvik pakub koduseid küpsetisi, teed ja kohvi.
www.facebook.com/pages
/Rohelise-maja-pood-
ja-kohvik/183633748351582
AF_Virutoit Ida-Viru rahvuste kohvik Ida-Virumaal elab rohkem kui 50 rahvuste esindajaid, mis rikastavad meie kultuuri – ka toidukultuuri! Arvamusfestivaliks valmistame tänavatoidu stiilis jooke, rooge ja magusat ukraina, juudi, tatari, eesti, poola, vene, usbeki ja ingerisoomlaste retseptide järgi.
www.virutoit.ee
AF_Summer_Sushi Summer Sushi Summer Sushi missioon on pakkuda tervisliku toitu, maitseelamusi ja tükikest Jaapani kultuurist.
www.facebook.com/summersushi.0
AF_Woody_Allen Foody Allen Eesti esimene tänavatoidurestoran Foody Allen, mis pakub mõistliku hinnaga maitsvat tänavatoitu.
www.facebook.com/foodyallenrestoran
AF_kohvik_logo_yellow Kohvik Meer Laupäeval toimetab Paide keskväljakul kahekordse inglise tüüpi bussi juures kohvik Meer. Korraldab Paide sõpruskond.
.
AF_Vanalinna_kohvik Vanalinna kohvik Paide Keskväljakul toimetavas kohvikus tegutseb festivaliajal ka BNSi pressikohvik.
www.vanalinnakohvik.ee
AF_Kreisi_trahter Kreisi Trahter Hea eestimaine toit Rüütli tänava alguses. Õhtuti meeleolumuusika.
www.facebook.com/pages/Kreisi-Trahter/1038300939520594
AF_kohvik_logo_yellow Kohvik 33 Ühe tõelise maitsvate roogadega kodukohviku leiate Tallinna tn 33, Veski ja Tallinna tn nurgal. Avatud kuni kell 21.00.
.
AF_taluturg Taluturg Laupäeva hommikul Paide keskväljakul kiriku kõrval taluturu tooted: värske kartul, marjad, kurgid ja palju muud head ning tervislikku.
.
AF_kodukohvik_logo_yellow Perekond Altide kodukohvik Otse Vallimäe nõlva all Valli tänava ääres, Arvamusfestivali haridustänava alguses.
.
AF_Wabalinna_maja Wabalinna Maja Tervislikud road ja maitsvad koogid valmivad festivali korraldamise südames – Wabalinna majas Tallinna tn 11. Kohvik on avatud hilisööni. Laupäeval kell 20 annab kontserdi Vaiko Eplik ja Eliit!
wabalinn.weissenstein.ee
 AF_PeetriPizza Pizzakiosk Maitsvad pannipizzad Paide keskväljakul hea vaatega terrassil!
www.pizzakiosk.ee
AF_Paide_Plaza Paide Plaza Paide keskväljakul asuvas restoranis saab nautida kauni vaatega päikeseterrassi. Just siin toimub reedel kell 22-04 Musta Puudli pidu!
www.paideplaza.ee