Asute arhiveeritud lehel. Mine värske Arvamusfestivali lehele.

Arvamusfestival 2015 arutelude ideede esitamine

Arvamusfestival tekib Eestimaa inimeste arvamustest, Sinu ja minu mõtetest. Arvamusfestivali alustalaks on kümned inimesed ja organisatsioonid, kes toovad festivalile oma teemad, meie teemad.

Arvamusfestival on kohtumispaik ja mõttevahetuskoht Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Arutelude tulemusel sünnib uusi teadmisi, alguse saavad uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneb arutelukultuur Eestis.

Otsime inimesi ja organisatsioone, kes tahavad tuua oma teemasid Arvamusfestivalile. Kui midagi pakitseb hinges või kripeldab keelel, siis on aeg korraldada üks arutelu või koos mõttekaaslastega püsti panna ühine teemalava. Just siin saad esitada oma algsed ideed aruteludest, mida tahaksin näha tänavusel Arvamusfestivalil!

Ootame arutelude ideid 28. veebruarini!

Meie tiim arvestab sellega, et arutelu ideed esitades oled valmis ka arutelu korraldama. Muidu võib juhtuda, et Su pakutud hea idee ei jõua Arvamusfestivalile.

Kui soovid rohkem infot, saad vastused oma küsimustele teemalavade programmi juhilt Maiult, maiu.uus@arvamusfestival.ee.

Arvamusfestivali tiim*
Kohustulikud väljad