Warning: Use of undefined constant slug - assumed 'slug' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data01/virt39692/domeenid/www.arvamusfestival.ee/2015/wp-content/plugins/arvamusfestival/af.php on line 494
Tegijad - Arvamusfestival 2015
Asute arhiveeritud lehel. Mine värske Arvamusfestivali lehele.

Tegijad

Festivalimeeskonna inimenergia on erakordne. Samuti on ainulaadne, kuidas me festivali ette valmistame ja korraldame – teeme seda nii, et meil on teadmine ja tunne, et ükskõik kui väikest või suurt osa keegi meist teeb, ta on oluline ja vajalik. Teeme festivali nii, et see puudutab nii tegijaid kui ka osalejaid. Mõttega, et leviks põhimõte, et inimesed on valmis andma oma aega ja teadmisi ning oskuseid millegi heaks, millest nad ise otsest kasu ei saa. Arvamusfestival sünnib kodanikualgatusena ja saab teoks tänu kümnete inimeste vabatahtlikule tööle ja heade toetajate abile.

Meid ühendab mõte Arvamusfestivalist kui huvitavate mõtete, uute ideede ja ka uute algatuste kohtumispaigast, mis toob kõigisse neisse, kes arvavad, et “mis nüüd minust, väikesest inimesest, sõltub” julgust ja eneseusku nii arukalt arvata kui ka arukalt otsustada. Me loodame, et Paide Vallimäest saab aastateks augusti kolmandaks nädalaks paik, kuhu tulekut oodatakse, kus sünnivad ja jagatakse mõtteid, mis teevade meie 45 227 ruutkilomeetrist parima paiga.

Meie vabatahtlikke ridadesse kuuluvad:
Agne Kivisaar | Alari Rammo | Aleksander Valdmann | Alo Aasma | Andro Mänd | Angela Ader | Ann Trummal | Annika Uudelepp | Anu Ansberg | Anu Melioranski |Arto Saar | Artur Aben | Birgit Rootsi | Birgit Sitska | Daniel Leevik | Eliise Raadik | Endel Hango | Ene Hunt | Ene Velström | Erki Peegel | Greete Palmiste | Hanna Tiits | Heidy Antons | Helen Aasa | Helena Veldre |  Inga Rutto | Jaanika Aasa | Jakob Rosin | Jana Pavlenkova | Jaana Kalinistova | Jannus Jaska | Jekaterina Kalinitševa | Kadri Lutter | Kadri Pius (ja noored) | Kairi Aia | Kajar Kase | Kari Orav | Karin Hango | Karin Kase | Karit Kaasik | Karola Karlson | Kaspar Tammist | Katja Danilova | Katre Soppe | Katrin Isotamm | Katrin Kelo | Kerly Veide | Kersti Kukk | Kersti Viilup | Krista Vilippus | Kristel Paal | Kristi Jõeäär | Kristi Liiva | Kristi Tiivas | Kristiina Kaasik | Kristjan Kirsipuu | Kärt Villmann | Kätlin Sumberg | Liina Jasmin | Liina Kalamees | Liina Osila | Liis Kängsepp | Liis Veski | Liisa Hendrikson | Liisa Konsap | Lona Pärtel | Maarit Nõmm | Maarja Laide | Maarja-Liis Meri | Maiko Kesküla | Maiko Kesküla  | Maiu Uus | Margo Loor | Mariliis Mia Topp | Mariliis Pinn | Mariliis Vaks | Maris Jõgeva | Marko Järvsoo | Mart Uusjärv | Martin Lehari | Martin Meitern | Meelis Pihtje | Nänsi Männik | Olev Kenk | Olga Grigorjeva | Olle Tischler | Ott Karulin | Paula Koppel | Paula Koppel | Piia Uuspõld | Piret Jeedas | Priit Jõesaar | Priit Värk | Rainer Eidemiller | Reet Taniel | Riina Soobik | Ruth Ojala | Ruti Einpalu  | Sandra Sillaots | Sigrid Solnik | Siiri Vene | Siret Pihelgas | Stuart Garlic | Taivo Paju | Tauno Tõhk | Teibi Torm | Terje Pällo | Triin Adamson | Triin Pobbol | Urmas Glase | Vadim Ivanov | Ülle Müller |

Suur tänu teile!

Soovi korral on ka sinul võimalik kaasa aidata festivali õnnestumisele — kui soovid tulla vabatahtlikuks või meid rahaliselt toetada, kirjuta info@arvamusfestival.ee.

 

AF_Alari Alari Rammo
Raha-asjad
alari.rammo@arvamusfestival.ee
 AF_Alo Alo Aasma
Logistika
alo.aasma@arvamusfestival.ee
 AF_Anu Anu Melioranski
Turundus
anu.melioranski@arvamusfestival.ee
AF_Katrin Katrin Isotamm
Melu ja õhustik
katrin.isotamm@arvamusfestival.ee
 AF_Kristi
Kristi Liiva
Festivali eestvedaja
kristi.liiva@arvamusfestival.ee
 AF_Liis Liis Kängsepp
Kommunikatsioon
5343 9229
liis.kangsepp@arvamusfestival.ee
AF_Maiko Maiko Kesküla
Järvamaa koordinaator
maiko.keskyla@arvamusfestival.ee
 AF_Maiu Maiu Uus
Teema-alad
maiu.uus@arvamusfestival.ee
AF_Margo Margo Loor
Sisu
margo.loor@arvamusfestival.ee
AF_Marko Marko Järvsoo
Söök ja jook

marko.jarvsoo@arvamusfestival.ee
AF_Martin Martin Meitern
Vabatahtlike kaasamine
martin.meitern@arvamusfestival.ee
AF_Olle Olle Tischler
Analüüs
olle.tischler@arvamusfestival.ee
 AF_Paula Paula Koppel
Infopunkt
paula.koppel@arvamusfestival.ee
AF_Ruti Ruti Einpalu
Osalusvormid
ruti.einpalu@arvamusfestival.ee
 AF_Siiri Siiri Vene
Staap
siiri.vene@arvamusfestival.ee
AF_Sigrid Sigrid Solnik
Tiimi eluolu ja olme
sigrid.solnik@arvamusfestival.ee
AF_Vadim Vadim Ivanov
Turvalisus ja heakord
vadim.ivanov@arvamusfestival.ee 
AF_Ylle Ülle Müller
Festivaliala
ylle.myller@arvamusfestival.ee
AF_tule_vabatahtlikuks Tule vabatahtlikuks!
info@arvamusfestival.ee