Warning: Use of undefined constant slug - assumed 'slug' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data01/virt39692/domeenid/www.arvamusfestival.ee/2015/wp-content/plugins/arvamusfestival/af.php on line 494
Sotsiaaltöötajate eneseabigrupp: kas alandatud ja solvatud? - Arvamusfestival 2015
Asute arhiveeritud lehel. Mine värske Arvamusfestivali lehele.
Tagasi kava juurde

Sotsiaaltöötajate eneseabigrupp: kas alandatud ja solvatud?

Sotsiaaltöötaja peab olema eetiline,  tasakaalus ja tugev inimene – teda loobitakse meedias  ning silmast-silma sopa ja süüdistustega. Siis, kui ta lapsed perest liiga vara või liiga hilja eraldab, kui memm Kapa-Kohilas on külmas-näljas ning kui joobes elanik räuskab sotsiaalmajas. Ja kui probleemidele nappide ressursside kiuste lahendus on leitud, ega siis tänama tulda. Tööpäevad on pikad, pinge ning vastutus suured, palganumber ja maine madalad. Samas eeldab amet erialast kõrgharidust ja pidevat enesetäiendamist, head närvikava ja mõistvaid lähedasi. Milliste lahendusteni suudab arutelus jõuda sotsiaaltöötajate eneseabigrupp?

Detailid

Kuupäev: 15.08.2015
Kellaaeg: 12:30-14:00
Ürituse lava: Heaoluala
Moderaator: Rünno Lass
Osalejad: Milvi Sepp (Puhja vallast maapiirkonna sotsiaaltöötaja), Eve Lääts (sotsiaaltöötaja Soomes), Rait Kuuse (Sotsiaalministeeriumi sotsiaalala asekantsler), Zsolt Bugarszki (Ungaris sotsiaaltööd teinud ja õpetanud õppejõud, praegu Tallinna Ülikooli sotsiaalpoliitika lektor), Monika Haukanõmm (Riigikogu liige, EPIK tegevjuht), Tom Rüütel (TPIK tegevjuht, sotsiaaltöö magistrant), Airi Mitendorf (Eesti sotsiaaltöötaja professionaalsust uuriv doktorant), Eike Käsi (Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsiooni eesistuja)