Warning: Use of undefined constant slug - assumed 'slug' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data01/virt39692/domeenid/www.arvamusfestival.ee/2015/wp-content/plugins/arvamusfestival/af.php on line 494
Kas õppijakeskne kool kasvatab pehmosid? - Arvamusfestival 2015
Asute arhiveeritud lehel. Mine värske Arvamusfestivali lehele.
Tagasi kava juurde

Kas õppijakeskne kool kasvatab pehmosid?

Eesti hariduse tulevikuideaaliks on kujunemas kool, kus õppimine on huvitav ja õpilase individuaalsetest vajadustest lähtuv, hindeid enam ei panda, õpikoormus on väiksem ning kedagi ei kiusata. Kas kool, kus lapsed tunnevad ennast igal hetkel hästi ja õnnelikult, valmistab inimesi ette päriselu karmiks olelusvõitluseks? Kuidas muutub Eesti konkurentsivõime maailmas, kui meie lapsed on kasvanud õppijakeskses ja huvitavas koolis? Miks tahame muuta tänast heade tulemustega kooliharidust, mis on andnud meile arvestatava hulga maailmatasemel edukaid teadlasi, ettevõtjaid ja loomeinimesi?

Detailid

Kuupäev: 15.08.2015
Kellaaeg: 10:30-12:00
Ürituse lava: Uut moodi õppimise ala
Moderaator: Mari-Liis Nummert
Osalejad: Indrek Lillemägi (eesti keele, kirjanduse ja filosoofia õpetaja, Väike-Maarja gümnaasium), Indrek Riigor (ajalooõpetaja, Nõmme Gümnaasium), Tarmo Valgepea (ettevõtja, Jõhvi Riigigümnaasiumi direktor), Pille Slabina (TLÜ Haridusinnovatsiooni keskuse juhataja)