Warning: Use of undefined constant slug - assumed 'slug' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data01/virt39692/domeenid/www.arvamusfestival.ee/2015/wp-content/plugins/arvamusfestival/af.php on line 494
Interneti aktivism - kas klikk muudab maailma? - Arvamusfestival 2015
Asute arhiveeritud lehel. Mine värske Arvamusfestivali lehele.
Tagasi kava juurde

Interneti aktivism - kas klikk muudab maailma?

Nii avalikus kui teaduslikus diskussioonis on sotsiaalmeediat peetud rahva hääle võimendajaks, indiviidide ja gruppide ühendajaks, kuid ka ‘võrgustatud valeteadvuse’ (net delusion, Morozov, 2012) allikaks, mis külvab naiivset optimismi ja varjab inimeste eest aina kitsenevaid demokraatliku osaluse võimalusi. Antud arutelu toob kokku Eesti erinevate kodanikualgatustega tegelevad inimesed ning aktivismi ja poliitilist osalust uurivad teadlased, et arutada, milline on interneti ja sotsiaalmeedia roll Eesti aktivismis. Millised on ekspertide ja publiku hinnangud sotsiaalmeedia rollile Eesti kodanikualgatuses? Kas tegemist on suhtluskanali, reklaamikanali või eraldi osaluse liigiga? Kui palju on algatuse jaoks Eestis väärt üks klikk, üks ‘like’  või üks ‘share’?

Detailid

Kuupäev: 15.08.2015
Kellaaeg: 12:00-13:30
Ürituse lava: Vabakonna kasvulava
Moderaator: Katrin Tiidenberg (TLÜ)
Osalejad: Airi-Alina Allaste (TLÜ), Peeter Vihma (Kassisaba selts), Maria Delrõs (Lasnaidee ja Linnalabor), Aet  Kuusik (LadyFest, Feministeerium)